Dom SZILO: rekolekcje dla młodych już w listopadzie

Data dodania: 2024.10.16

Już w listopadzie w Domu SZILO w Czeladzi odbędą się rekolekcje dla młodzieży - Strefy Młodych! W czasie weekendowego spotkania młodzież będzie uczestniczyła w konferencjach, spotkaniach w grupach, codziennej Eucharystii, a także spędzała wspólnie czas na zabawie i integracji. Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Przywara.

Ks. Przywara to pallotyn, dyrektor Pallotyńskiego Centrum Młodzieży “Apostoł”, duszpasterz powołań w pallotyńskiej Prowincji Chrystusa Króla.

Strefa Młodych Festiwal 2024! był zwieńczeniem całego roku pracy formacyjno - warsztatowo - organizacyjnej! Listopadowe rekolekcje są krokiem w stronę kolejnej edycji SMF!

Rekolekcje skierowane są dla młodzieży powyżej 15. roku życia.

Miejsce: Dom "SZILO" w Czeladzi
Termin: 29 listopada - 1 grudnia 2024
Koszt:  450 zł (przy zgłoszeniu do 10 listopada 2024) | 550 zł (przy zgłoszeniu od 11 listopada 2024)

Strefa Młodych jest przestrzenią i czasem spotkań młodzieży Nowej Kultury, którzy są przyszłością w zachowywaniu, pielęgnowaniu i szerzeniu wartości Nowego Człowieka. Ludzi młodych, u których kiełkuje pragnienie bycia w grupie, rozwoju swoich pasji i po prostu - bycia szczęśliwym.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

Magdalena Sikora
m.sierka@muzadei.pl